738. Italkínáló
Bécs, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, faragott záródísszel, belsejében kiemelhető pohár- és palacktartóval, jelezve a belsejében: "Gotlieb & Rohle in Wien", bronz szerelékkel, görgőkkel, a bólés készlet pótlás, felújított
m: 114 cm