243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Italkínáló

738. Italkínáló

Bécs, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, faragott záródísszel, belsejében kiemelhető pohár- és palacktartóval, jelezve a belsejében: "Gotlieb & Rohle in Wien", bronz szerelékkel, görgőkkel, a bólés készlet pótlás, felújított

m: 114 cm