243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Amszterdami részlet

413. Knopp Imre (Pest, 1867 - Budapest, 1945)

Amszterdami részlet

olaj, vászon

68,5*68 cm

j.b.l.: Knopp I.