243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek
401-420
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-862]
Berkes Antal
Nagyvárosi részlet virágzó fákkal
401. tétel
Vass Elemér
Folyóparti város, 1920
402. tétel
Cserepes István
Újpesti kikötő télen, 1930
403. tétel
Berkes Antal
Városrészlet
404. tétel
Diósy Antal
Budapesti részlet, 1952
405. tétel
Diósy Antal
A pesti Duna-parton, 1971
406. tétel
Bató József
Csónakban
407. tétel
Dinnyés Ferenc
Naplemente a faluban
408. tétel
Galey, Jean Fabien
Szajna-part háttérben a Notre Dame-mal, 1913
409. tétel
Monostori - Moller Pál
Dalmát tengerpart
410. tétel
Iványi - Grünwald Béla
Keleti utcarészlet
411. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Templom bejárata
412. tétel
Knopp Imre
Amszterdami részlet
413. tétel
Molnár C. Pál
Hegyvidéki táj kastéllyal
414. tétel
Antal Lóránd
Kertrészlet
415. tétel
Magyar - Mannheimer Gusztáv
Dombos táj
416. tétel
Iványi - Grünwald Béla
Tavasz, 1906 körül
417. tétel
Doór Ferenc
Duna - parti részlet
418. tétel
Bajor (Bayer) Ágost
"Capri", 1927
419. tétel
Köves Albi
Vitorlás kikötő háttérben a Tihanyi Apátsággal
420. tétel
401-420
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-862]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS