243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
561-580
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-862]
Farkasházy Miklós
"Párizs", 1932
561. tétel
Sztelek Norbert
Piac Nagybányán
562. tétel
Korga György
"Kilátás", 1964
563. tétel
Szász Endre
Viharos tengeren
564. tétel
Szász Endre
Szakállas férfi
565. tétel
Fejér Csaba
"Vásárhelyi utca"
566. tétel
Bor Pál
Kőfaragó, 1960 körül
567. tétel
Bor Pál
Háromrészes üvegablak terv, 1970-es évek
568. tétel
Ágh Ajkelin Lajos
Lepke, 1979
569. tétel
Farkasházy Miklós
Virágos kosár fonott kaláccsal
570. tétel
Körösfői - Kriesch Aladár
Tengerpart
571. tétel
Ősz Dénes
Budapesti látkép a Margit-szigettel, 1960
572. tétel
Egry József
Balaton-part
573. tétel
Scheiber Hugó
Lenin
574. tétel
Mednyánszky László báró
Kalapos legény
575. tétel
Szlányi Lajos
Téli táj
576. tétel
Berkes Antal
Téli falurészlet, 1907
577. tétel
Ferenczy Béni
Üdvözlőlapok, 5 db
578. tétel
Vinkler László
Lovasok a vízparton
579. tétel
Ruttkay György
Tornácon, 1925
580. tétel
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
561-580
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-862]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS