243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek
[401-420]
[421-440]
[441-460]
461-480
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-862]
Oelmacher Anna
Önarckép, 1940
461. tétel
Pécsi Pilch Dezső
Lányka színes vállkendővel
462. tétel
Belányi Viktor
Nyári virágkosár
463. tétel
Biai - Föglein István
Peoniák, 1943
464. tétel
Csorba Géza
Női Portré, 1929
465. tétel
Szines Elemér
Sétálók a téli Duna-parton, 1911
466. tétel
Deleu, Arthur
Kalapos férfi portréja
467. tétel
Delarne, J. jelzéssel
Kalapos férfi portréja, 1915
468. tétel
Aba - Novák Vilmos
Amerikai emlék, 1935
469. tétel
Aba - Novák Vilmos
Hátakt, 1920-21 körül VÉDETT - NO EXPORT
470. tétel
Batthyány Gyula, gróf
Lóversenyen, 1912 körül
471. tétel
Pálesch Pál
"Utolsó ítélet", 1926
472. tétel
Biltiu, Dancus Traian
Templomkert, 1935
473. tétel
Istókovits Kálmán
Szent Paszkál, 1949
474. tétel
Molnár C. Pál
Freskóvázlat
475. tétel
Molnár C. Pál
Freskóvázlat
476. tétel
Molnár C. Pál
"Olasz táj", 1965
477. tétel
Román György
Csendélet pipával, 1969
478. tétel
Schéner Mihály
Szobabelső
479. tétel
P. Bak János
Gyümölcscsendélet kancsóval
480. tétel
[401-420]
[421-440]
[441-460]
461-480
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-862]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS