243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
481-500
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-862]
Iványi - Grünwald Béla
Virágcsendélet zöld vázában, 1933
481. tétel
Szentgyörgyi Kornél
Nő enteriőrben, 1958
482. tétel
Gráber Margit
Könyöklő kisfiú
483. tétel
Angyalföldi Szabó Zoltán
Asztali csendélet
484. tétel
P. Kováts Ferenc
Csendélet ablakban
485. tétel
Czóbel Béla
Könyvek Rouault arcképével
486. tétel
Szentgyörgyi Kornél
Csendélet esti hírlappal, 1958
487. tétel
Biai - Föglein István
Bohóc
488. tétel
Biai - Föglein István
Bohóc
489. tétel
Frank Frigyes
Rózsaszínű enteriőr
490. tétel
Fáy Győző
Nyári virágok
491. tétel
Gráber Margit
Asztali csendélet
492. tétel
Kohán György
Altató
493. tétel
Pleidell János
"Füzesek", 1997
494. tétel
Csáki - Maronyák József
Nyári csendélet kerti széken
495. tétel
Medveczky Jenő
Csendélet gitárral, 1968
496. tétel
Medveczky Jenő
Vízparti táj lovas fogattal, 1959
497. tétel
Remsey Jenő György
Szent család, 1947
498. tétel
Szüle Péter
Vándor gitárral
499. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Lakoma
500. tétel
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
481-500
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-862]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS