Szekrényke
osztrák, 1800 körül, fenyőfa és tölgyfa alapon cseresznyefa borítással, intarziás díszítéssel, lábazatán faragott díszítéssel, eltolható redőnyös ajtóval, sérült
741. tétel
Szalonasztal
magyar, 1800 körül, lapja: haboskőris borítással, jávorfa, mahagóni, cseresznyefa és paliszander intarziával, láb: kőrisfa, topolyafa intarziával, kis sérüléssel
742. tétel
Szalonasztal
magyar, 18. sz., fenyőfa alapon diófa borítással, intarziás díszítéssel, egy fiókkal
743. tétel
Kandalló óra
744. tétel
Kandalló óra és konzol
Kandalló óra
747. tétel
Gyertyatartó pár
osztrák, 18. sz., faragott, aranyozott hársfa, kis sérülésekkel
748. tétel
Kandalló óra
osztrák, 19. sz. vége, fekete márvány tok, aranyozott sárgaréz veretekkel, tokon kis sérüléssel, inga hiányzik
749. tétel
Gyertyatartó pár
osztrák, 18. sz., faragott, aranyozott hársfa, sérült
750. tétel
Lantóra
francia, 1820 körül, márvány, tűzaranyozott és aranyozott bronz óratest,zománcozott arab számos számmezőkkel, ingával, kulccsal, szerkezet tisztításra szorul
751. tétel
Tükör
osztrák, 19. sz. vége, faragott, aranyozott hársfa
752. tétel
Kandalló óra
francia, 1830 körül, tűzaranyozott és aranyozott bronz tokban, felesütős szerkezet, zománcozott számlappal, felhúzókulccsal, ingával, működőképes, üveg búra hiányzik
753. tétel
Ollós szék
olasz, 19. sz. második fele, diófa, csont berakással
754. tétel
Kandalló óra
osztrák vagy német, 1800 körül, negyedütős szerkezet, fekete lakkfestett fa tokban, faragott, aranyozott fa és bronz díszekkel, zománcfestett mezőkkel, számlap sérült
Játékasztallá alakítható konzolasztal
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, faragott és esztergált díszítéssel, szétnyitható lapján posztó rátéttel
757. tétel
Falióra konzollal
Svájc, 19. sz. vége, felesütős, orsójáratú szerkezet, festett, aranyozott fa tokban, ingával, 1 kulccsal, működőképes
758. tétel
Kakukkos óra
osztrák, 19. sz. vége, felesütős szerkezet, faragott fa tokban, csont rátétes római számos számlap, agancs díszítéssel, inga hiány, nem működik, sérült, hiányos
759. tétel
Karosszék
Itália, 19. sz. második fele, tömör diófa, faragott, esztergált díszítéssel, kis sérüléssel