243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Gyertyatartó pár

748. Gyertyatartó pár

osztrák, 18. sz., faragott, aranyozott hársfa, kis sérülésekkel

m: 57,5 cm