243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Szalonasztal

742. Szalonasztal

magyar, 1800 körül, lapja: haboskőris borítással, jávorfa, mahagóni, cseresznyefa és paliszander intarziával, láb: kőrisfa, topolyafa intarziával, kis sérüléssel

74*70*47 cm