745. Kandalló óra és konzol
francia, 19. sz. második fele, fekete lakkfestett fa tok, sárgaréz intarziával, öntött bronz veretekkel, felesütős szerkezet, zománcozott római számos számmezőkkel, csúcsdísz hiányzik, ingával, működőképes
óra m: 55 cm; talapzat m: 27 cm