243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Kandalló óra és konzol

745. Kandalló óra és konzol

francia, 19. sz. második fele, fekete lakkfestett fa tok, sárgaréz intarziával, öntött bronz veretekkel, felesütős szerkezet, zománcozott római számos számmezőkkel, csúcsdísz hiányzik, ingával, működőképes

óra m: 55 cm; talapzat m: 27 cm