Konzolasztal
magyar, 18. sz., fenyőfa alapon diófa borítással, tömör diófa lábazatán faragott díszítéssel, egy fiókkal, sérült
681. tétel
Komód
osztrák, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa és paliszander berakással, bronz veretekkel, felül két fiókkal
682. tétel
Kétajtós ruhásszekrény
683. tétel
Tálalószekrény
magyar, 19. sz., fenyőfa alapon diófa borítással, topolyafa és paliszander berakással, faragott, aranyozott díszítéssel, sérült
684. tétel
Komód
magyar, 19. sz. eleje, fenyőfa alapon cseresznyefa borítással, paliszander intarziával, faragott lábakon, öntött bronz veretekkel, eredeti zárszerkezettel, 3 db kulccsal, kis sérülésekkel
685. tétel
Emeletes írószekreter VÉDETT - NO EXPORT
686. tétel
Kandalló óra
687. tétel
Kandalló óra
osztrák, 1840 körül, jelzett: "M. Miller and Son Wien", felesütős szerkezet, diófa borítású, tusfestett fa tokban, faragott, aranyozott fa és sárgaréz veretekkel, alabástrom oszlopokkal,
688. tétel
Kandalló óra
Bécs, 19. sz. eleje, negyedütős szerkezet, jelzett: "Joseph Jefsner in Wien", tűzaranyozott bronz tok, arab számos, percbeosztásos,, (kalapács magyar pénzérmékkel pótolt)
689. tétel
Emeletes írószekreter
690. tétel
Ruhásszekrény
magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa és diógyökér borítással, kulccsal
691. tétel
Könyvszekrény
magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa és diógyökér borítással, topolyafa intarziával
692. tétel
Írókomód
magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, felső fiókjában 4 kis fiókkal, fekete lakkfestett oszlopokkal, préselt sárgaréz veretekkel, kis sérüléssel
693. tétel
Emeletes írószekreter
694. tétel
Kandalló óra
695. tétel
Zenedoboz
Svájc, 19. sz. második fele, fekete lakkfestett és diófa borítású intarziás tokban, működő, 8 dallamot játszó működő zeneszerkezettel (kopott), 1 db kulccsal
696. tétel
Zenedoboz
Svájc, 19. sz. második fele, fekete lakkfestett és diófa borítású tokban, intarziás díszítéssel, 8 dallamot játszó, működő zeneszerkezettel (kopott), 1 kulccsal
697. tétel
Emeletes írószekreter
magyar, 19. sz., fenyőfa alapon diófa és topolyagyökér borítással, lehajtható írólapja mögött két kis fiókkal, bronz veretekkel
698. tétel
Asztal
német vagy flamand, 18. sz., esztergált bükkfa és fenyőfa lábazaton, tölgyfa és diófa lapján jávorfa és paliszander intarziás díszítéssel, egy fiókkal
699. tétel
Ülőke, 2 db VÉDETTSÉG ALÓL FELOLDVA - CAN BE EXPORTED
magyar, 18. sz. közepe, tömör tölgyfa, faragott díszítéssel