243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Emeletes írószekreter

690. Emeletes írószekreter

magyar, 1800 körül, tömör tölgyfa, jávor- és ébenfa intarziával,tusfestett díszítéssel, lehajtható írólapja mögött 8 kis és egy nagyobb fiókkal, rekeszekkel, 2 db kulccsal, eredeti zárszerkezetekkel

208*121*58 cm