243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
581-600
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-862]
Ruttkay György
Fonó asszonyok, 1925
581. tétel
Ferenczy Béni
Actaeon (sál terv)
582. tétel
Pleidell János
"Hadak útja", 1985
583. tétel
Borsos Miklós
"Lóvásár", 1988
584. tétel
Bernáth Aurél
Női akt
585. tétel
Csernus Tibor
Lanton játszó (tanulmány)
586. tétel
Frank Frigyes
Mimi
587. tétel
Hincz Gyula
Mitológiai jelenet
588. tétel
Bernáth Aurél
Alvó kutya
589. tétel
Ferenczy Béni
Akt tanulmány, 1947
590. tétel
Hornyánszky Gyula
Ülő akt, 1964
591. tétel
Szőnyi István
Fürdőzők a Dunakanyarban
592. tétel
Klie Zoltán
Három grácia
593. tétel
Füredi Anna
A Pénzverde Nagybányán, 1926
594. tétel
Gross - Bettelheim Jolán
"Orosz templomtornyok"
595. tétel
Szabó Vladimir
Vásár, 1975
596. tétel
Szőnyi István
"Tavasz a Dunán"
597. tétel
Szőnyi István
Önarckép
598. tétel
Dési - Huber István
Kucsmás paraszt
599. tétel
Vaszary János
Vaszary Pannika portréja, 1890
600. tétel
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
581-600
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-862]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS