243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
501-520
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-862]
Remsey Jenő György
Saul a damaszkuszi úton
501. tétel
Pauw, René de
Gondolkodó
502. tétel
Pauw, René de
Anya gyermekével
503. tétel
Szegedy - Maszák Leona, Túry Gyuláné
Virágzó kert
504. tétel
Szabó Vladimir
Lapulevelek között, 1982
505. tétel
Iványi - Grünwald Béla (Somogysom, 1867 - Budapest, 1940) műhelye
Virágcsendélet
506. tétel
Vörös Géza
Virágcsendélet madaras bokállyal, 1943
507. tétel
Slavíček, Jan
Virágcsendélet
508. tétel
Sugár Gyula
Asztali csendélet
509. tétel
Pólya Iván
Beszélgetők
510. tétel
Basch Edit
"Ebéd"
511. tétel
Bencze László
"Szekerek", 1959
512. tétel
Istókovits Kálmán
Piac, 1968
513. tétel
A. Tóth Sándor
"Kerek Erzsi", 1939
514. tétel
A. Tóth Sándor
"Futballisták"
515. tétel
A. Tóth Sándor
Poroló lány, 1941
516. tétel
Jándi Dávid
Árkádiai jelenet
517. tétel
Bortnyik Sándor
Festő az ablak előtt, 1958
518. tétel
Herman Lipót
Bibliai jelenet, 1920
519. tétel
Mohi (Muhy) Sándor
Napfürdőző gyerekek
520. tétel
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
501-520
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-862]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS