243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Könyvszekrény

725. Könyvszekrény

Bécs, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, üvegezett felső részén fekete lakkfestett osztó lécekkel, alsó részén ajtók mögött 3 fiókkal, sárgaréz veretekkel, 3 db kulccsal,, alsó fiók húzója törött

196*100*51 cm

alsó fiók húzója törött