243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Folyóparti táj horgászó fiúkkal

437. Kernstok Károly (Budapest, 1873 - Budapest, 1940)

Folyóparti táj horgászó fiúkkal

olaj, karton

49,5*65 cm

j.b.l.: Kernstok K.