243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Kandalló óra

714. Kandalló óra

francia, 19. sz. eleje, márvány talapzaton, tűzaranyozott és aranyozott bronz tokban, felesütős szerkezet, ingával, zománcozott számlappal, "FESTEAU LE JEUNE A PARIS" jelzettel, felhúzókulccsal, működőképes

42*30*11 cm