714. Kandalló óra
francia, 19. sz. eleje, márvány talapzaton, tűzaranyozott és aranyozott bronz tokban, felesütős szerkezet, ingával, zománcozott számlappal, "FESTEAU LE JEUNE A PARIS" jelzettel, felhúzókulccsal, működőképes
42*30*11 cm