243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Anya gyermekével

642. Angyalföldi Szabó Zoltán (Budapest, 1929 - Budapest, 2014)

Anya gyermekével

kréta, papír

700*1000 mm

j.j.l.: Szabó Zoltán