243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Smizett

722. Smizett

magyar, 1900 körül, fenyőfa alapon diófa borítással, topolyafa intarziával, hat fiókkal, 1 db kulccsal

129,5*71*45 cm