243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Szekrény

677. Szekrény

német, 19. sz., fenyőfa alapon diófa borítással, oldalán és tetején festett bőr borítással, sárgaréz szegecsekkel, eredeti zárszerkezettel, kulcs nélkül, kis sérüléssel

90*101*51 cm