677. Szekrény
német, 19. sz., fenyőfa alapon diófa borítással, oldalán és tetején festett bőr borítással, sárgaréz szegecsekkel, eredeti zárszerkezettel, kulcs nélkül, kis sérüléssel
90*101*51 cm