243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > "Balatonalmádi", 1961

605. Szantrucsek Jenő (1903 - 1965)

"Balatonalmádi", 1961

akvarell, szén, papír

270*350 mm

j.j.l.: Szantrucsek Jenő Balatonalmádi 961