243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > A kedvenc, 1921

546. Bernuth, Max (Lipcse, 1872 - Gmain, 1960)

A kedvenc, 1921

olaj, fa

63*45,5 cm

j.b.l.: M Bernuth 21