243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Örökmécses

671. Örökmécses

osztrák, 18. sz. vége, kalapált sárgaréz, "ANDRE SEDLMAIR GETTZENDORF ANNO 1787" vésettel, sérült test

h: 44 cm; h lánccal: 98 cm