243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Vitrin

728. Vitrin

magyar, 19. sz. első fele, fenyőfa alapon cseresznyefa borítással, 1 db kulccsal

167*106,5*52,5 cm