664. Írószekreter
osztrák, 18. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa, paliszander és cseresznyefa berakással, aranyozott öntött bronz veretekkel, lehajtható írólapján csillag intarziával, a felső fiók zárszerkezete hiányzik, 1 db kulccsal
110*153*66 cm