243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Eső és napsütés

631. Zemplényi Magda (?, 1899 - Budapest, 1965)

Eső és napsütés

akvarell, tus, papír

335*275 mm