243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Kétajtós szekrény

673. Kétajtós szekrény

osztrák, 18. sz., fenyőfa alapon diófa borítással, eredeti zárszerkezettel és kulccsal, sérült

215*207*83 cm