740. Ékszertartó dobozka
osztrák, 1900 körül, fa korpuszon, préselt, aranyozott bőr és bársony borítással, aranyozott réz rátétdíszekkel, felső két ajtaján 2 portré metszettel, 1 kulccsal, sérült
41,5*30,5*16,5 cm