243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Komód

713. Komód

francia, 19. sz. vége, fenyőfa és tölgyfa alapon mahagóni borítással, tetején profilált márványlappal, felső részén két fiókkal, aranyozott bronz veretekkel

91*125*62 cm