252. Online varia aukció > Kínálótál

20. Kínálótál

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel és hivataljel, 800 ezrelékes ezüst, "AxS" mesterjegy, áttört kerek kosár forma, ívelt füllel, üvegbetét nélkül

277 g; 18*17,5 cm