20. Kínálótál
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel és hivataljel, 800 ezrelékes ezüst, "AxS" mesterjegy, áttört kerek kosár forma, ívelt füllel, üvegbetét nélkül
277 g; 18*17,5 cm