Kínálótál
Bécs (?), 1920 körül, ezüstözött fém, négy golyó lábon álló gyûrû, préselt art deco díszítéssel, eredeti színtelen üvegbetét apró csorbulással
14. tétel
Ötös gyertyatartó
magyar, 20. sz. második fele, fém, négy karos, öntött
15. tétel
Karaffa
osztrák, 1910 körül, szecessziós, antikolt ón szerelékkel, margarétás díszítéssel, eredeti csiszolt üveggel, j.n.
16. tétel
Kancsó és kiöntõ
osztrák, 1900 körül, BMF bélyegzéssel, alpakka, hurkolt fülekkel, kis horpadással
17. tétel
Tálka
Közel-Kelet, 20. sz. elsõ fele, ezüstözött fém, domborított, vésett, poncolt díszében vadállatok és egy ember alakjával, sérült
18. tétel
Ibolya váza
Pest, 20. sz. közepe, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, csiszolt üveg, ezüst talpazaton, Pénzverdés jellel, kis sérüléssel
19. tétel
Kínálótál
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel és hivataljel, 800 ezrelékes ezüst, "AxS" mesterjegy, áttört kerek kosár forma, ívelt füllel, üvegbetét nélkül