Cukordoboz
német, 1900 körül, préselt fém, öntött lábakon és levél díszítéssel, mûködõ zárszerkezet kulccsal, alján "Henniger" készítõjellel
41. tétel
Pohár, 2 db
osztrák, 20. sz. eleje, színtelen és bíborpácolt, csiszolt üveg, az egyiken: Lindewiese felirattal, a másik alján Anton felirattal
42. tétel
Fedeles korsó
cseh, 20. sz. eleje, bíborpácolt, színtelen üveg, köszörült díszítéssel, ón szerelékkel
43. tétel
Pohár
osztrák, 20. sz. eleje, színtelen és bíborpácolt üveg, csiszolt és köszörült díszítéssel
44. tétel
Pohár, 2 db
magyar, 19. sz. vége, színtelen és rubinpácolt üveg, az egyiken zománcfestett díszítéssel, "Emlékül" felirattal, a másikon magyar címer ábrázolással
45. tétel
Pohár, 2 db
46. tétel
Talpas pohár
osztrák, 20. sz. eleje, színtelen és kék csiszolt üveg, "Bade-Ort Ischl" felirattal
47. tétel
Pohár, 2 db
osztrák, 20. sz. eleje, színtelen és sárga üveg, csiszolt, köszörült díszítéssel
48. tétel
Patikaüveg
magyar, 20. sz. eleje, zöld csiszolt üveg, "Tinct: Aurantior" felirattal
49. tétel
Pohár pár
50. tétel
Fedeles vadászkorsó
osztrák, 20. sz. eleje, csiszolt, köszörült díszítéssel, ón szerelékkel, sérült
51. tétel
Pohárka
magyar, 1900 körül, csiszolt, színtelen üveg, köszörült szabadkõmûves jelképekkel
52. tétel
Vadász korsó
osztrák, 19. sz. vége, színtelen üveg, köszörült díszítéssel, ón szerelékkel, 1892 ajándékozási vésettel
53. tétel
Talpas kehely
magyar, 20. sz. eleje, csiszolt, köszörült, színtelen üveg, kis csorbulással
54. tétel
Bólés tál
magyar, 19. sz. vége, csiszolt, köszörült, színtelen üveg, kis kopásokkal
55. tétel
Csésze és alj
Meissen, 19. sz. vége, festett, aranyozott porcelán, tûztövis levelekkel díszítve, talpán máz alatti kék kardos jelzettel, füle restaurált
56. tétel
Kávéscsésze
Bécs, 1838, festett, aranyozott porcelán, jelezve az alján, apró csorbulással, aranyozása kopott
57. tétel
Hamuzó, 2 db, váza, 3 db és fogpiszkálótartó
Meissen, Rosenthal és Limoges, 19. sz. vége-20. sz., festett, aranyozott porcelán, jelezve az alján
58. tétel
Tányér, 2 db
Meissen, 20. sz., festett, aranyozott porcelán, jelezve az alján: kék kardos jellel
59. tétel
Talpas kehely
osztrák, 19. sz. vége, festett, aranyozott porcelán, jelezve az alján masszába nyomott CF