Asztal
magyar, 20. sz. elsõ fele, art deco, fenyõfa alapon diófa borítással
106. tétel
Szék, 2 db
magyar, 19. sz. közepe, fenyõfa alapon diófa borítással, jávorfa intarziával, sérült
107. tétel
Szekrény
magyar, 20. sz. eleje, tömör cseresznyefa és fenyõfa alapon topolyafa borítással, polcos
108. tétel
Szekrény
magyar, 20. sz. eleje, tömör cseresznyefa és fenyõfa alapon topolyafa borítással, zár nem mûködik, akasztós
109. tétel
Asztalka
magyar, 20. sz. eleje, fenyõfa alapon cseresznyefa borítással, jávorfa intarziával, sérült
110. tétel
Posztamens
magyar, 20. sz. eleje, esztergált fa
111. tétel
Támlás szék
magyar, 19. sz. második fele, ácsolt, faragott, pácolt diófa, bársony kárpitos ülõrésszel, sérült, hiányos
112. tétel
Posztamens
magyar, 20. sz. elsõ fele, faragott, esztergált diófa
113. tétel
Szervízasztalka
angol (?), 1900 körül, fenyõfa alapon diófa borítással, két oldalán lehajtható asztallappal, két kis fiókkal és ajtós rekesszel, esztergált, görgõs lábakon
114. tétel
Asztali óra és íróasztalkészlet
magyar, 1920 körül, ónix és márvány, sárgaréz madár figurával, sérült, hiányos
115. tétel
Posztamens
magyar, 20. sz. közepe, faragott márvány
116. tétel
Posztamens
magyar, 20. sz. elsõ fele, faragott márvány, sérült, javított
117. tétel
Asztalka
magyar, 1900 körül, faragott, aranyozott fa, tetején a márványlap sérült
118. tétel
Posztamens
magyar, 20. sz. eleje, faragott, esztergált, pácolt bükkfa
119. tétel
Gyermekszék
1900 körül, gõzölt, hajlított bükkfa, aranyozása utólagos