252. Online varia aukció
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
81-100
[101-120]
[121-127]
Tányér
Znaim, 19. sz. vége, festett, mázas fajansz, áttört bogyós díszperemmel, benyomott jelzettel, 20917-es formaszámmal, apró máz sérüléssel
81. tétel
Falicsempe, 5 db
Zsolnay gyár, Pécs, 1890 körül, mázas, rátétes fehércserép
82. tétel
Csempe
Delft, 18. sz., ónmázas fajansz, sérült
83. tétel
Csempe
Delft, 18. sz. ónmázas fajansz, sérült
84. tétel
Csempe
85. tétel
Csempe
86. tétel
Csempe
87. tétel
Csempe
Delft, 18. sz., ónmázas fajansz, kis sérüléssel
88. tétel
Csempe
89. tétel
Csempe
90. tétel
Csempe
Delft, 18. sz., ónmázas fajansz, sérült, hiányos
91. tétel
Csempe
92. tétel
Csempe
93. tétel
Csempe
94. tétel
Divatlap, 7 db
Pest, Bécs, Párizs, 19. sz., színezett rézkarc, papír
95. tétel
A szapora zsombor növénytani ábrázolása és 7 db divatlap
Pest, 19. sz., színezett rézkarc, papír
96. tétel
Divatlap, 8 db
97. tétel
Keret
magyar, 20. sz. eleje, fa korpuszon blondelmasszás díszítéssel, aranyozott, apró sérüléssel
98. tétel
Képkeret pár
magyar, 20. sz. eleje, faragott, aranyozott fa
99. tétel
Képkeret pár
1900 körül, faragott, aranyozott hársfa, 2 db metszet: a reggel és a dél allegóriája
100. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
81-100
[101-120]
[121-127]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS