Csésze és alj, süteményes tányérral
Meissen, 20. sz. elsõ fele, festett porcelán, sáfránysárga sárkány és fõnix dekorral, arany kontúrozással, máz alatti kék kardos jelzettel
61. tétel
Tálca
Sarreguemines, 20. sz. eleje, festett, aranyozott porcelán, jelezve az alján: Sarreguemines, aranyozása kopott
Parfümös tégely
Párizs, 19. sz. vége, porcelán, aranyozott feliratán az üzlet címével, talpán 10 DR masszába nyomott jelzettel, tetõ nélkül
64. tétel
Tányér
Fischer Ignác, Budapest, 19. sz. vége, festett keménycserép, jelezve az alján masszába nyomott és máz alatti címeres Fischer I. Budapest jelzettel, formaszám: 12
65. tétel
Csésze és alj
Herend, 20. sz. második fele, festett porcelán, tulipános dekorral, talpán máz feletti kék jelzettel, 1716-os formaszámmal
66. tétel
Süteményes készlet, tálca és 4 db tányér
Herend, 20. sz. elsõ fele, festett, aranyozott porcelán
67. tétel
Fûszertartó pár
Herend, 20. sz. közepe, festett porcelán, talpakon kék gyári jelzet, masszába pecsételt Herend és karcolt 5652-es formaszám
68. tétel
Csokoládés csésze
Herend, 20. sz. közepe, festett porcelán, zöld alapon kínaizáló dekorral, talpgyûrû áttörve, aranyozva, máz feletti kék jelzettel, 3352-es forma- és 6332-es festõszámmal, tetõ nélkül
69. tétel
Tintatartó, gyertyatartó, váza és 2 db madárka
Herend, 20. sz., festett, aranyozott porcelán, jelezve az alján: Herend Hungary, Herend Hungary Handpainted és masszába nyomott Herend bélyegzõvel, a váza aranyozása kopott
70. tétel
Asztalközép
Herend, 20. sz. közepe, festett porcelán, bíbor virágdísszel, négy lábon ovális tál, talpán bélyegzett gyári jel 1943, karcolt 414 HEREND számozással
71. tétel
Hamuzó, 2 db
Herend, 20. sz., festett, aranyozott porcelán, jelezve az alján: címeres Herend Hungary Handpainted és masszába nyomott Herend jelzéssel
72. tétel
Váza és 8 db dísztárgy
Herend, 20. sz., festett, aranyozott porcelán, jelezve az alján: Herend Hungary Handpainted
73. tétel
Kínáló, hamuzó és 4 db dísztárgy
Herend, 20. sz., festett, aranyozott porcelán, jelezve az alján: Herend és Herend Hungary Handpainted
74. tétel
Falióra, váza és dísztányér
75. tétel
Tányér és 2 db váza
76. tétel
Komacsésze, 6 db
magyar, 19. sz. vége, festett porcelán, egyik aranyozott, j.n., egyik repedt, aranyozása és festése kopott
77. tétel
Tányér
Zsolnay gyár, Pécs, 1890 körül, festett, aranyozott, porcelánfajansz, áttört peremmel, alján TJM családi jelzet és benyomott "Zsolnay" bélyegzõ, formaszám: 3797, kis sérüléssel