252. Online varia aukció > Ibolya váza

19. Ibolya váza

Pest, 20. sz. közepe, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, csiszolt üveg, ezüst talpazaton, Pénzverdés jellel, kis sérüléssel

m: 13,2 cm