223. 19-20. századi festmények és bútorok > Fejkendős asszony portréja

216. Gyárfás Jenő (Sepsiszentgyörgy, 1857 - Sepsiszentgyörgy, 1925)

Fejkendős asszony portréja

szén, papír

340*350 mm

j.k.l.: Gyárfás Jenő

sérült