223. 19-20. századi festmények és bútorok > Geometrikus kompozíció, 1963

249. Böhm Lipót (Budapest, 1916 - Budapest, 1995)

Geometrikus kompozíció, 1963

akvarell, papír

480*300 mm

h.o.: Poldi 1963 és "Rozsikának 1963 IX.4. Nagymaroson Szeretettel Poldi"