223. 19-20. századi festmények és bútorok > Teaházban

69. Komáromi Kacz Endre (Rév - Komárom, 1880 - Balatonalmádi, 1969)

Teaházban

olaj, vászon

40*50 cm

j.j.l.: Komáromi Katz E.