223. 19-20. századi festmények és bútorok > Diszkoszvető, 1923

243. Grossauer Rudolf, működött a 20. sz. elején

Diszkoszvető, 1923

bronz

m: 36,5 cm

j. hátul: Grossauer R. 1923