223. 19-20. századi festmények és bútorok > Folyóparti táj, 1907

109. Bosznay István (Csurgó, 1868 - Budapest, 1944)

Folyóparti táj, 1907

olaj, karton

26,5*35 cm

j.j.l.: Bosznay 907