223. 19-20. századi festmények és bútorok > "Hűvösvölgy", 1969

180. Pogány Géza (Szombathely, 1927 - Budapest, 2001)

"Hűvösvölgy", 1969

olaj, farost

60*80 cm

j.b.l.: PG (ligatúrás) 1969