223. 19-20. századi festmények és bútorok > Varrogató, 1944

71. Kássa Gábor (Sátoraljaújhely, 1893 - Budapest, 1961)

Varrogató, 1944

akvarell, tempera, karton

740*560 mm

j.j.l.: Kássa Gábor 1944