223. 19-20. századi festmények és bútorok > Lukács (Gyógyvíz) kristályvíz reklámfigurája

239. Magyar művész, 20. sz. eleje

Lukács (Gyógyvíz) kristályvíz reklámfigurája

mázas kerámia

m: 56 cm