223. 19-20. századi festmények és bútorok > "Jávorkút", 1958

119. Boldizsár István (Orosháza, 1897 - Budapest, 1984)

"Jávorkút", 1958

akvarell, papír

250*370 mm

j.b.l.: Boldizsár, Boldizsár Jávorkút 1958