223. 19-20. századi festmények és bútorok > Abrakoló ló

112. Egerváry Potemkin Ágost (Esztergom, 1858 - Rákospalota, 1930)

Abrakoló ló

olaj, fa

20*38 cm

j.j.l.: Egerváry