223. 19-20. századi festmények és bútorok > Árnyas fák alatt, 1942

164. Beck Judit (Budapest, 1909 - Budapest, 1995)

Árnyas fák alatt, 1942

olaj, vászon

100,5*80,5 cm

j.b.l.: Beck Judit 1942