223. 19-20. századi festmények és bútorok > Vízparti táj vadkacsákkal

154. Molnár Z. János (Cservenka, 1880 - Gödöllő, 1960)

Vízparti táj vadkacsákkal

olaj, vászon

60*80 cm

j.j.l.: Molnár Z. János

sérült