223. 19-20. századi festmények és bútorok > A gyógyító

32. Nagy Sándor (Németbánya, 1869 - Gödöllő, 1950)

A gyógyító

olaj, vászon kartonra ragasztva

35*28 cm

j.j.l.: N.S. (ligatúrás) Zsuzsának