223. 19-20. századi festmények és bútorok > Menyecske, 1917

66. Parobek Alajos (Szeged, 1896 - Szeged, 1947)

Menyecske, 1917

olaj, vászon kartonra ragasztva

47,6*34 cm

j.b.l.: Parobek 917; ho.: Parobek Alajos 1917